Elindították az ország legnagyobb jégtörőjét a folyamatos és egyre növekvő jégzajlás miatt. Csütörtökön az esti órákban éri el Esztergomot majd pénteken a bajai kikötőben csatlakozik a többi jégtörőhajóhoz, hogy a szakemberek azonnal megkezdhessék a jégtorlaszok elbontását.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az Anima Musicae világsztárokkal készül az új évadra
Nemzetközi sztárvendégek, különleges koncertsorozatok és vidéki fellépések várják a közönséget az Anima Musicae Kamarazenekar 2026/27-es évadában. Az Anima Musicae Kamarazenekar három bérletsorozatot hirdet meg a...






