Kezdőlap GYŐR Győr - Sport

Döntetlen a rangadón

Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

A női kézilabda NBI 15. fordulójának rangadóján a Győri Audi ETO a Ferencváros vendégeként lépett pályára. A bajnoki cím szempontjából fontos mérkőzés volt, hiszen idén nincs rájátszás a bajnokság végén, így minden találkozó nagyobb hangsúlyt kap. A csapatok egyike sem tudott meghatározó előnyt összeszedni az első játékrészben. A félidőben egy góllal az Audi ETO vezetett, a második harminc percben a vendégek kicsit el tudtak lépni ellenfelüktől, de a Ferencváros fordítani tudott. Az egy pontot 10 másodperccel a lefújás előtt sikerült megmenteni Amorim góljával. A végeredmény Ferencváros-Győri Audi ETO KC 28-28.