Átlagosan négy százalékkal drágultak az élelmiszerek idén januárban a tavalyi év hasonló időszakához képest. A KSH adatai szerint többet kell fizetni a tejért, a kenyérért, a szeszes italokért, és a tojásért is; utóbbi esetében azonban megtorpant az áremelkedés. A Farm Tojás Kft. ügyvezető igazgatója Híradónknak elmondta, decemberhez képest negyedével csökkent a termelői ár, ennek hatását azonban nem biztos, hogy a vásárlók is érzékelik majd.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...






