Három év börtönbüntetésre ítélte a Győri Ítélőtábla azt a férfit, aki nagyjából egy éve többször is megszúrta vele egy lakásban élő hozzátartozóját. A vádlott ittas állapotban volt, a védelem szerint pedig a sértett hibája az, hogy a férfi elvesztette a fejét és szúrt. A hozzátartozók azóta kibékültek, és azóta is egy lakásban élnek.
Kezdőlap KÉK HÍREK
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lezárják a Kossuth-híd kerékpárútját karbantartási munkák miatt
A Kossuth-híd (ismertebb nevén Révfalusi híd) kerékpárútján az acélszerkezetek csatlakozásánál található, elhasználódott dilatációs elemek cseréjére kerül sor 2026. június 23-án és 24-én. A munkálatok során...






