Literszámra isszuk az energiaitalokat. Csaknem a negyedével többet adtak el belőlük, mint egy évvel korábban, forgalmuk elérte a 32 milliárd forintot. Egy felmérés szerint a fiatalok közül is egyre többen veszik le a polcokról a színes dobozokat, sokan a víz helyett is az energiaitalt választják. A kardiológusok szerint a legnagyobb veszélyt a koffein- és cukortartalom jelenti, amely szívritmuszavar kialakulásához is vezethet a rendszeres fogyasztóknál.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Szombattól harmadfokú hőségriasztás lép életbe
Az országos tisztifőorvos június 27-én, szombaton 0 órától harmadfokú hőségriasztást rendel el Magyarország teljes területére, amely június 30-án, kedden éjfélig lesz érvényben. Addig, június...






