1260 fővel indult el a nyugdíjas egyetem 14. féléve. Az idősek két hónapon keresztül, kéthetente, 1órás előadásokon vehetnek részt, melyeken többek között a mezőgazdaságról, a hungarikumokról és a nyelvtudás fontosságáról tudhatnak meg többet.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ködkamrán, fényszennyezésmérőn dolgoznak tehetséges fiatalok
Mesterségesintelligencia-alapú ködkamra, elektromágneses golyógyorsító eszköz, valamint fényszennyezésmérő műszer fejlesztését is célozták azoknak a diákoknak a projektjei, akik részt vettek a Mobilis Interaktív Élményközpont Széchenyi István...






