Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
1981-ben szülői összefogással alakult meg az ÉFOÉSZ, az Értelmi Fogyatékossággal Élők és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetsége. A 30. évforduló alkalmából Budapesten, a Nemzeti Múzeumban tartották a jubileumi megemlékezést a közelmúltban. A rendezvényen az alapító tagok és a szervezetet segítő személyek emlékérmet vehettek át. Elismerésben részesült (díszoklevelet és ezüst emlékérmet vehetett át) dr. Szakács Imre, a Győr-Moson-Sopron Megyei Közgyűlés elnöke és Harcsás Judit újságíró.
NEKED AJÁNLJUK
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői június 29. és július 3. között a 17. alkalommal megrendezendő Győri Reneszánsz és Barokk...






