Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Egy férfi szeptember 14-én délelőtt kilenc óra körül Győr egyik parkolóházában egy lezárt személyutó csomagtartójából vitte el a tulajdonos táskáját irataival és készpénzével együtt. A bűncselekménnyel okozott kár, közel kétmillió forint. A rendőrég kéri, hogy aki bármilyen érdemi információval rendelkezik az esettel kapcsolatban, jelentkezzen telefonon a 107-es illetve 112 es ügyeleti számon, vagy személyesen a Zrínyi utcai kapitányságon. Az elkövetőt a parkolóház kamerája rögzítette, a képet internetes portálunkon, a www.o2gyor.hu oldalon is megnézhetik.
NEKED AJÁNLJUK
400-ik tanévére készül szeptemberben a győri bencés közösség
Magyarország egyik legkülönlegesebb barokk épületegyüttesében, ahol a több mint 400 éves győri bencés gimnázium története, a közösségi emlékezet és a gyűjtés szenvedélye találkozik, egyedülálló...






