Szerdán kezdődik a győri ETO FC számára az idei szezon. A bajnokság címvédője hazai pályán a liga kupában a Debrecen ellen kezd.
NEKED AJÁNLJUK
Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában
A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Az EHF honlapjának keddi...






