119 millió forint pályázati támogatáshoz jutott a tatai Szent Gergely lakóotthon. Itt autista és megváltozott munkaképességű emberek élnek, az ő foglalkoztatásukra és munkahely teremtésre fordítják majd az összeget. Soltész Miklós, szociális és családügyekért felelős államtitkár szerint a legjobb helyre került a pénz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában
A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Az EHF honlapjának keddi...






