?Azt a képet lássátok magatok előtt, ahogy meghalt a fiam a lőtéren!? ? ezt mondta az az édesanya a három vádlottnak, akinek fia a soproni kettősgyilkosság áldozata lett. Ma tartották a másodfokú tárgyalását annak a három fiúnak, akik 2 évvel ezelőtt a soproni lőtéren brutálisan megöltek két férfit. Ítélet nem született, jövő hét pénteken hoz döntést a bíróság.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Három győri kézilabdázó az idény álomcsapatában
A Bajnokok Ligája-ezüstérmes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának három játékosa került be az idény álomcsapatába az európai szövetség (EHF) szavazásán. Az EHF honlapjának keddi...






