Tizennegyedik alkalommal indult el a Téli Fesztivál Győrben pénteken. A Széchenyi tér és környéke annyira megtelt, hogy egy tűt sem lehetett volna leejteni. Az ünnepi műsorkavalkád egy ökomenikus hálaadással kezdődött, majd Borkai Zsolt szólt az egybegyűlt ünneplő tömeghez. Beszédében elmondta – az ünnepek kezdete mindig alkalmat ad, hogy számot vessünk életünkről.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nehogy az autóban hagyjuk a gyermeket vagy a kutyát!
A napon, vagy akár csak félárnyékban parkoló autó belső hőmérséklete ilyenkor a 70 Celsius-fokot is meghaladhatja, életveszélyes abban tartózkodni. Idén már történt olyan eset, amikor a...






