Elindult a Bercsényi hét, ahová a hagyományokhoz híven, az iskola, idén is hívott egy meglepetésvendéget. Ezúttal Pécsi István a Kincsem Park ügyvezetője beszélt iskolás éveiről és szakmája iránti szeretetéről a gyerekeknek, akik a hét folyamán számos sport, és kulturális versenyben vehetnek részt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Labdarúgó NB I – A bajnok Győr mindkét kapusával hosszabbított
A bajnoki címvédő Győr labdarúgócsapata mindkét kapusa lejáró szerződését meghosszabbította egy évvel. A klub honlapjának beszámolója szerint a tavaly nyáron igazolt Megyeri Balázs és a...






