A bajnokságban és az Európa kupában is meghatározó csapat szeretne lenni a következő szezonban a MÉLY-ÚT UNI Győr. A kosarasok ezen a héten találkoztak először, a munka pedig pénteken kezdődött. A keret alaposan átalakult, kilenc új játékos is csatlakozott a csapathoz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
WRO: Győrben versenyeznek a jövő robotépítői
Több száz fiatal érkezett a világ egyik legjelentősebb robotépítési és programozási versenyének nemzeti döntőjére Győrbe. A Széchenyi István Egyetem ad otthon a kétnapos eseménynek,...






