A Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal előtt tartott sajtótájékoztatót ma az MSZP Győrben. Beke Károly, a szocialisták országos elnökségi tagja a vidék elárulásának nevezte a kormánypárt földek árveréséről szóló intézkedését, és bejelentette, hogy október 26-ra parlamenti vitanapot kezdeményeztek az ügyben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






