Egésznapos ünnepség keretében emlékeztek meg a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara alapításának 125. évfordulójáról. Az eseményen a Kamara Díszokmányokat és Kitüntetéseket osztott. Az eredményes munka elismeréseként Győr városa, egy zászlót is adományozott a szervezet számára.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Műholdas nyomkövetőt kaptak a fiatal kerecsensólymok
Sikeresen lezárult a kerecsensólymok 2026. évi gyűrűzési és jeladózási szezonja a LIFE SakerRoads projekt keretében. Az idei időszakban öt fészekben összesen 17 fiatal madár...






