Leleplezték Móra Ferenc és Fekete István mellszobrait a győri Batthyány parkban. Az alkotásokat Reiger Tibor szobrászművész készítette. Az avatáson részt vettek Móra Ferenc egyenes ági leszármazottai is, a Móra Ferenc és a Fekete István Iskola tanulói pedig rövid műsorokkal emlékeztek névadóikra
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Magyar Bajnok lett a Győri Lövészklub férfi csapata
A Győri Lövészklub felnőtt férfi mozgócéllövő (futócéllövő) csapata kiváló teljesítménnyel, ismét aranyérmeket és bajnoki címet szerzett a Keszthelyen rendezett Országos Bajnokságon. A csapat rutinos és kiemelkedő versenyzőkkel...






