Leleplezték Móra Ferenc és Fekete István mellszobrait a győri Batthiányi parkban. Az alkotásokat Reiger Tibor szobrászművész készítette. Az avatáson részt vettek Móra Ferenc egyenes ági leszármazottai is, a Móra Ferenc és a Fekete István Iskola tanulói pedig rövid műsorokkal emlékeztek névadóikra
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Vb-2026 – Negyven évet kellett várni az újabb NB I-es gólra
Negyven év után született újra olyan gól a futballvilágbajnokságok történetében, amelyet a magyar élvonalban futballozó játékos szerzett: Nadir Benbuali, a címvédő ETO FC algériai...






