Egy hét telt el a Nagy Földlicitből, Győr- Moson- Sopron megyében számos föld elkelt, a Magyar Nemzet szerdán megjelent cikke szerint azonban volt olyan árverés, ahol földárverési kiírások nem egyeztek a Földhivatali adatokkal. A Pannonhalmi Járási Hivatal vezetője szerint gond nélkül, sikeresen telt el az árverés első hete. Ma a Kormányhivatal Arató utcai épületében 10 meghirdetett területből 1 talált gazdája. A 7 400 000 Ft-os kikiáltási áru földterület, 35,2 millióért kelt el
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Vb-2026 – Negyven évet kellett várni az újabb NB I-es gólra
Negyven év után született újra olyan gól a futballvilágbajnokságok történetében, amelyet a magyar élvonalban futballozó játékos szerzett: Nadir Benbuali, a címvédő ETO FC algériai...






