A tavalyi 17,5 milliárd után az idei évre 1-2 százalékos bevétel-növekedést vár a Graboplast Zrt., amelynek eredménye az előző évi közel egymilliárd forintot 15-20 százalékkal múlhatja felül – mondta Jancsó Péter elnök-vezérigazgató pénteken Győrben sajtótájékoztatón.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






