Remek mérkőzésen, 22-20-as győzelmet aratott a Győri Audi ETO KC a Buducnost Podgorica ellen a női kézilabda bajnokok ligája középdöntőjében. Ezzel a sikerrel a győriek utolérték a csoport elején a montenegróiakat. A találkozó után a főszereplőket kértük az értékelésre.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Változik négy vidéki hulladékudvar nyitvatartása
Pannonhalma térségébe érkeznek vasárnap az Országúti Kerékpáros Bajnokság futamai, az útzárak miatt négy településen egy nappal előbb lesz nyitva a hulladékudvar. Június 28-án, vasárnap Pannonhalma...





