A menetrend szerint közlekedő City és 6-os járatok hétfőtől járnak újra a Kálóczy téren át. A megállóhely a korábban megszokott helyen lett kialakítva. A fizetőparkolásra vonatkozó díjkötelezettség hétfőn 08.00 órakor lép életbe. – közölte Máthé-Tóth Péter a város Útkezelő Szervezetének szóvivője.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hat vármegyében lesz szúnyogirtás ezen a héten
A héten Baranya, Békés, Csongrád-Csanád, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom és Pest vármegyében lesz biológiai lárvagyérítés.
A katasztrófavédelem közölte, hogy a szúnyogok tenyészőhelyén egy természetes baktérium által termelt...






