A felsőházi rájátszás szempontjából sorsdöntő mérkőzést
játszott az ETO FC Győr az Astrával a női labdarúgó NBI-ben. A zöld-fehéreknek ugyanis mindenképpen győzniük kellett ahhoz, hogy reális esélyük maradjon arra, hogy a legjobb négyben végezzenek az alapszakasz végén.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrre figyeltek Európa egyetemei
Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600...






