Bejutott a labdarúgó Simple Magyar Kupában a legjobb négy közé az ETO FC Győr labdarúgó csapata, miután ma a fővárosban 8-1-re nyert a Bp. Honvéd otthonában. A kupagyőztes bajnoki rajtja is hibátlan volt, az egyik riválisukat, a diósgyőrieket verték a győri lányok, meg is tudjuk mutatni, hogy hogyan:
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






