A harmadik mérkőzést is elveszítette a CMB Cargo-UNI Győr a női kosárlabda NB I döntőjében. A találkozón már az első játékrészben megszerezte a vezetést a soproni gárda, melyet nem is engedett ki a kezéből. A győri csapat több játékrendszert kipróbált, de nem tudta már meglepni a megyei riválist. A hazaiak végül 21 ponttal győzték le a győri együttest. Így három mérkőzés után a zöld-fehéreknek meg kellett elégedni az ezüstérmet jelentő második hellyel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.23.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe.
Több mint négyszáz fiatal méri össze tudását a World Robot...






