Fenntarthatósági hetet tartanak a Móricz Zsigmond Iskolában a tanév utolsó hetén. Az alsós gyerekek ezekben a napokban játékos feladatokon keresztül tudhatnak meg még többet a környezetről, és a természetről.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






