Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Az első bajnoki mérkőzését sikerrel vette a Győri audi ETO KC a k&h bank női kézilabda bajnokságban. Az idei első két pontot az Alba Fehérvár KC ellen gyűjtötték be a zöld-fehérek. A 12 gólos siker mellett újoncot is avatott Danyi Gábor vezetőedző.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.23.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe.
Több mint négyszáz fiatal méri össze tudását a World Robot...






