Győrben rendezték az országos szakképzési tanév megnyitóját, melyen többek között elhangzott, hogy kiemelten fontos, hogy megfelelő végzettséggel rendelkező szakemberek kerüljenek ki az iskolapadból. A jelenlegi szakképzés nem csak tudást, hanem képességeket is fejleszt, így a szakemberek megtudják állni a helyüket a fejlődő világban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrre figyeltek Európa egyetemei
Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600...






