Forintra válthatták a kilométereket azok, akik elindultak az Emberség Diáksport Egyesület jótékonysági futóversenyén Győrben. A szervezők idén is elárverezik a lefutott kilométereket, a befolyt összegből pedig az óvodáskorú gyerekek gyógypedagógiai fejlesztését segítik. Ezúttal több mint százan álltak rajthoz.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
3 éves lett az örömfutás: szombaton koccintással, befutóajándékkal és örömúszással is...
A héten múlt pontosan 3 éve, hogy a Széchenyi Egyetem jóvoltából Győrben elindult az UNI GYŐR ÖRÖMFUTÁS szabadidős sportesemény-sorozat. Az Aranypart II. szabadstrandról rajtoló eseményt...






