Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A GYŐR-SZOL TC október első hétvégéjén rendezte meg az I. GYŐR-SZOL-kupa jótékonysági meghívásos labdarúgótornát. A torna résztvevőinek felajánlásait jótékony célra fordították a szervezők, akik a befolyt összeget az előzetes tervek szerint kétfelé osztották. Így a Bárczi Gusztáv Gyógypedagógia Intézet és Gyermekotthon, valamint a Radó Tibor Általános Iskola és Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény alapítványa is kétszáz-kétszázezer forinttal gazdagodott. A szervezők a héten juttatták célhoz a támogatást, melyet nagy örömmel fogadtak az intézmények. A két iskola aktívan részt vett az októberi rendezvényen is, a Radó iskola tanulói futballoztak, a Bárczi iskola nebulói pedig ugrókötél-bemutatóval kedveskedtek a jelenlévőknek.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...







