Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság nyugdíjas találkozót rendezett tegnap (december 7.) a megyei szervezet polgári védelmi és tűzoltó nyugdíjasai részére. A korábbi évek hagyományait követve az éves találkozót az igazgatóság II. emeleti tanácstermében tartották, ahol Sallai Péter tűzoltó ezredes, igazgató köszöntötte a megjelenteket. Ismertette az idei év főbb történéseit, majd vázolta a januártól várható főbb szervezeti változásokat. A találkozó alkalmával hagyományteremtő szándékkal sor került a kerek évfordulós születésnapot ünneplők köszöntésére is, kis ajándékkal kedveskedve számukra, és nem feledkeztek meg az idén elhunyt nyugdíjas kollégákról sem, akikről néma főhajtással emlékeztek meg.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.25.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Új alpolgármestert választott Győr közgyűlése.
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe csütörtöktől, a rendkívüli hőség miatt pedig meghosszabbították a vörös...






