A Nyugat Magyarországi Egyetemen is köszöntötték a régi és az új hallgatókat. A tanév megnyitón a köszöntéseken, az eskütételen kívül több kitüntetést is átadtak. A másfél órás ünnepségen 8 hallgató vehetett át köztársasági ösztöndíjat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elfogták a rollertolvajt, GPS-nyomkövető volt a járművön
A győri rendőrök gyorsan reagáltak, meg persze volt egy kis szerencse is: az ellopott rolleren nyomkövető volt. Újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához –...






