Órákon keresztül várakoztak azok az autósok, akik tegnap dél körül Hegyeshalom felé utaztak volna az M1-es autópályán. Útfelújítás miatt ugyanis a 60 és 62. km szelvény között csak egy sávon közlekedhettek. A munkákat délután 6óra körül fejezték be, eztán indult meg újra a forgalom.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Elfogták a rollertolvajt, GPS-nyomkövető volt a járművön
A győri rendőrök gyorsan reagáltak, meg persze volt egy kis szerencse is: az ellopott rolleren nyomkövető volt. Újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához –...






