Győrben, de győriek nélkül készül a hétvégi, csehországi felkészülési tornára a női kézilabda válogatott. Az AUDI ETO játékosai pihenőt kaptak erre a hétre a szövetségi kapitánytól, csak Herr Orsolya erősíti a nemzeti csapatot.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrre figyeltek Európa egyetemei
Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe. A Széchenyi István Egyetem volt az egyik helyszíne annak a háromnapos konferenciának, amelyre összesen 600...






