A hétvégén folytatódott a női kézilabda Bajnokok ligája a győri Audi ETO KC számára. Az első találkozóhoz hasonlóan a győriek ezúttal is kiélezett meccsen győztek a Krim Ljubljana ellen, így továbbra is vezetik csoportjukat, sőt, már az is biztos, hogy a csapat ott lesz a májusi négyesdöntőben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Négy egyetem lesz az 50. EFOTT házigazdája – a Széchenyi...
Négy felsőoktatási intézmény - a Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE), az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE), a Pannon Egyetem és a Széchenyi István Egyetem - lesz...







