Győzött a listavezető Győr

Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

OTP Bank Liga, 21. forduló:Győri ETO FC-Diósgyőri VTK 2-0 (1-0)————————————Győr, 2500 néző, v: Solymosi    gólszerzők: Varga R. (18.), Völgyi (68.)    sárga lap: Elek (6., 85.), Takács (20.), Kádár (67.)    kiállítva: Elek (85.)
    Győr:    —–Stevanovic – Svec, Takács Á., Lipták, Völgyi – Pátkai (Trajkovic, 57.), Kamber, Kronaveter (Pilibaitis, 77.) – Kink (Dudás, 84.), Strestík, Varga R.
    Diósgyőr:    ———Ribánszki – Vági, Gohér, Vadász, Kádár – Bacsa (Gallardo, 67.), Takács P., Elek, Luque (Seydi, a szünetben) – Tisza (Fernando, 87.), Rudolf
    Az első félidő változatos játékot hozott, mindkét oldalon több helyzet adódott. Az ETO valamivel több mint negyedóra elteltével egy jól eltalált távoli lövésből szerezte meg a vezetést, amelyet a szünetig megtartott.     A fordulás után küzdelmes játékot láthattak a nézők, majd a hazaiak szabadrúgásból növelték az előnyüket. A Diósgyőr ráadásul az utolsó nyolc percet emberhátrányban töltötte Elek Ákos kiállítása miatt.     A Rába-parti zöld-fehérek ezzel a sikerrel immár 19 forduló óta veretlenek a bajnokságban.