Győzött az Elektromos csapata a hétvégén, és ezzel vezeti az NB I-es asztalitenisz bajnokságot. A nagy rivális, a Budapesti KSI csak döntetlent ért el Harkányban. Nehéz mérkőzésen, igazi rangadón győzött a győri csapat Sopronban. A mérkőzés legjobbja Lung Dániel volt, aki minden mérkőzését megnyerte. Győztek: Lung 4, Hegedűs T. 3, Szenyán Z. 1, Hegedűs B. 1 és a Lung-Szenyán, illetve a Hegedűs-Hegedűs páros.
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
12 ezer tasak ivóvizet szállított ki a honvédség a legnagyobb rendezvényekre
A tartós hőség miatt több településre is ivóvizet juttatott el a honvédség. A legtöbb, ötezer tasak vizet Tiszaújvárosba szállították a hétvégi rendezvények biztosítására. A kormány...







