Idén is hadijátékokkal emlékeztek meg az 1848-49-es forradalom és szabadságharc komáromi eseményeiről. A városban tartották ugyanis magukat a legtovább a Klapka György vezette várvédők, akik egész Európában utolsóként tették le a fegyvert.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztás lesz Győrben is
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve június 23-ig (kedd éjfélig) másodfokú hőségriasztást rendelt...






