A Retro Fesztivál keretén belül cabrio találkozót és felvonulást tartottak Győrszentivánon. Az első alkalommal megrendezett eseményen márkától függetlenül minden autó megjelenhetett. A felvonuló járművek között voltak új, modern és veterán kor felé tartó négykerekűek is. A szervezők bíznak a további sikeres folytatásban és a rendezvény önállósodásában.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Gázpalackok robbantak, és kettéhasadt egy fa Győrben
A múlt héten is sok volt a baleset, a tűz, két gázpalack felrobbant egy hétvégi házban, egy akácfa is kettéhasadt az egyik győri játszótéren,...






