Országszerte megtartották a jégpályák éjszakáját. Ebből az alkalomból, nem csak hogy hajnalig lehetett korizni, de a Dunakapu téren buli is várta azokat, akik úgy döntöttek a szombat estét sportolással töltik. A Rádió 1 és a Győri Nemak -Dana ETO HC jóvoltából a győrieknek Lotfi Begi zenélt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






