A harminc éve IHF-kupát nyert Győri ETO férfi kézilabdázóit köszöntötték. A játékosok közül mindenki megjelent az eseményen, hogy már három évtized távlatából újra felidézzék a Győri férfi kézilabda történetének legfényesebb napjait. A találkozó időpontválasztása sem volt véletlen, hiszen a vacsora éppen akkor kezdődött, mint amikor az IHF-kupa döntő visszavágójára sor került 1986-ban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Jön a 19. Győrkőcfesztivál
Tíz helyszínen ezer programmal várja idén is a családokat a Győrkőcfesztivál. A rendezvény július 3-án, pénteken az ünnepélyes megnyitóval kezdődik a Radó-szigeten, ahol Pintér...






