Megalapításának hatvanadik évfordulója alkalmából nyitott jubileumi tárlatot a Győri Fotóklub Egyesület. A tárlaton több mint, 50 fénykép kapott helyet, melyek valamiért különösen kedvesen alkotóik számára. A kiállítást február végéig lehet
megnézni a legnagyobb győri bevásárlóközpontban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bunkertúra a Múzeumok Éjszakáján
A Múzeumok Éjszakájára megnyitotta kapuit a Tényői Atombunker. Az érdeklődők itt megismerhették a hidegháború korát. Egy szakértői csapat azért kalauzolta el a látogatókat a...






