Hónapok óta nem kaptak fizetést az óraadó, vagy megbízási szerződéssel dolgozó tanárok. Emellett a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ az utazási költségtérítéseket, és a jubileumi jutalmakat sem tudta kifizetni az oktatóknak. Volt olyan, aki ezeket a juttatásokat szeptember óta nélkülözte. Az elmaradás december elsején került a tanárok számlájára.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztás lesz Győrben is
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve június 23-ig (kedd éjfélig) másodfokú hőségriasztást rendelt...






