Az elmúlt egy hónapban drágultak az ingatlanok árai. Ez részben annak köszönhető, hogy az építőanyagok ára is emelkedett, ami magával húzta például az új építésű házak árait. Emellett a használt ingatlanok árai sem mentek lejjebb. Ezt megelőzte a tavalyi év, amikor több lakás épült, mint az előtte lévő évben. Ennek a növekedésnek 3 központi városa volt, az egyik ilyen Győr.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Döntött a védett üzemanyagár kivezetéséről a parlament
Elfogadta a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvényt kedden az Országgyűlés. A Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter által jegyzett, az árak megállapításáról szóló törvény és...





