Három mérkőzésen már túl van a Veszprém Barabás Dunatakarék női kézilabda csapata. A Győri AUDI ETO utánpótlására épülő gárdának nem lehet oka a panaszra, hiszen a BSE-t és a Siófokot le tudták győzni, a Ferencváros ellen pedig szoros meccsen szenvedtek vereséget.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A tudatos, takarékos vízhasználatra figyelmeztetnek
A következő napok extrém meleg időjárása miatt a tudatos és takarékos vízhasználatra hívja fel a figyelmet a Magyar Víziközmű Szövetség. A szervezet arra kéri a...






