Mivel a Győri Filharmonikus Zenekar a maga eszközeivel segíteni szeretne a vörösiszap-katasztrófa áldozatainak, ezért a koncerten gyűjtést szervez. A hangversenyre a belépés ingyenes, a közönség a Bazilikában elhelyezett gyűjtőedényekbe helyezheti el adományait az iszapkatasztrófa károsultjainak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Bemutatta autóját a SZEnergy: ötödször is az élre próbál törni
Négy győzelmet és négy világcsúcsot könyvelhetett el a győri SZEnergy az elmúlt négy évben a világ legnagyobb energiahatékonysági versenyén, a Shell Eco-marathonon. A Széchenyi István Egyetem...






