Karácsonyoztak a Deepex búvárai. Egy feldíszített fenyőt vittek le a hegyeshalmi bányató mélyére, az idei volt a tizedik alkalom, hogy így ünnepeltek. Azt mondják, nekik ez a természetes, húsvétkor például tojásokat keresnek a víz alatt. A karácsonyfákat egyébként az ünnepek után sem hozzák fel, így már több mint tíz fenyő van a tó fenekén.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztás lesz Győrben is
Dr. Szabó Enikő helyettes országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzési adatait figyelembe véve június 23-ig (kedd éjfélig) másodfokú hőségriasztást rendelt...






