Könnyebben parkolhatnak mostantól a mozgáskorlátozott igazolvánnyal rendelkezők az egyik győri bevásárlóközpont előtt. A kijelölt helyeket kékre festették, így sokkal feltűnőbbek, mint korábban voltak. A vezetés abban bízik, hogy így csak azok állnak meg a parkolókban, akik valóban jogosultak rá.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nyolcadszor rendezte meg az Audi Szakszervezet a nyári focitornát
Nyolcadszor rendezte meg az Audi Hungaria szakszervezete a nyári focitornáját. A csapatok ezúttal is teljes szerelést és labdát, a kapusok kesztyűt kaptak. A tornán...






