Évek óta az ország egyik legnagyobb báli eseménye a győri Médiabál. Idén is csaknem ezren mentek el szórakozni a helyi Egyetemi Csarnokba a közélet, a gazdaság, a művészvilág és persze a média képviselői.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Indul a melegködös szúnyoggyérítés Győrben
A biológiai beavatkozásokat követően, illetve azokkal párhuzamosan a Győr-Szol Zrt. megbízásából megkezdődik a földi kémiai szúnyoggyérítés is Győrben. Az elmúlt időszakban a meleg időjárásnak köszönhetően...






