Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A sok hibával játszó Győri Audi ETO KC 29-27-re kikapott az osztrák Hypo NÖ otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligájában. A mostani vereség azt jelenti, hogy a Győr elpuskázta első lehetőségét, hogy bejusson a középdöntőbe, ráadásul a sereghajtó Hyponak is van matematikai esélye a nyolc közé kerülésre.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...






